_136

S kterým prodejcem elektroniky máte dobré a špatné zkušenosti?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Jiří Bohumil

CZC

Nemáš jiné možnosti. Takže z uvedených viz to CZC. Zejména proto, že má celkem dobré ceny i nabídku a mám je u nás (poštovné 0). A i v případě vracení do 14-ti dnů jsem s nimi neměl problémy.
Ovšem většinu elektroniky (komponenty, součástky, produkty) jsem zatím nakupoval nejvíce na Aliexpressu, nebo E-bay. Což ale pravděpodobně letos skončí.:-(

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

CZC je u mně nejoblíbenější, ale zkušenosti mám i s dalšíma a vcelku dobré. Nechápu jak na tuhle otázku můžeš dát anketu, co Ti výsledek ankety na jasně neanketní otázku přinese. Zkušenosti mám se spoustou obchodů, ale v anketě mohu vybrat jen jeden…