S kterou významnou osobností,cele­britou,popř.su­perstar jste se v životě osovně setkali?

Nejlepší odpověď
Terryle

Pár jich už bylo – zpěváci Gott, Hůlka, kytarista Rak; herci Donutil nebo Strejček; sportovci Neumannová, Hnilička, Jágr atd. Někteří mě hrozně příjemně překvapili po lidské stránce, jiní si drželi pochopitelnej odstup. Nečekaně příjemnej dojem na mě udělal Kája Gott. A od osobního setkání nedám dopustit na Jardu Jágra.
Doplňuji:
A můžu připojit svůj poddotaz? Mě by zajímalo, jakej dojem na vás dotyční udělali… :)

Další odpovědi
Bublinnka

Leona Machálková, Habera, Stanislav Hložek, Helena Vondráčková, Marie Retková, Petr Kotvald, Heidi Janků, Richard Krajčo, Patrasová, Láďa Křížek.

panenka

Rey Koranteng,Lukáš Vaculík a Sagvan Tofi,Donutil,Ned­věd,Bartošová.

dědapetr

Daniel Landa,Dalibor Vojkůvka,Junák,Jiří Klem a Mirek Donutil bydleli jsme v jedné ulici a vodili děcka spolu do školky

SajmonModer

Juraj Herz.