dust8

S kolika tak lidmi se dáte během dne do řeči?

Nejlepší odpověď
Kepler

Bydlím sám, takže si často celý den s nikým nepokecám. Vlastně ano, občas si vynadám, jaké jsem pako.

Další odpovědi
Drap

Těžko říct, záleží co je za den a co dělám. Když jsem doma, tak pouze s manželkou. Doposud jsem občas chodíval na brigádu a tam to bude cca 100 lidí za den.

zjentek

Já jenom tak zhruba co tady přečtu a napíšu. (; (;

Rokio

S rodinou, s kolegy z práce, když jsem v práci, s prodavači a lékárníky. Tohle jsou lidi, se kterými se dám obvykle do řeči.

paul1

Je to různé, od 1 (manželka) do 5–6 (dcéra, sousedi).

Daidal

Jeden až dvacet. Záleží, co je za den. Většinou ale míň.

elkon

To je různé, někdy více, jindy méně, podle situace.

Kelt

V práci to jsou desítky lidí, doma mlčím.

GM

Záleží na tom, kolik známých potkám.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.