S kamarádem jsme instalovali Hamachi. Když se instalace dokončila Hamachi v PC nebylo… proč???

Popř. jak máme nainstalovat Hamachi, když nám to takhle nejde?
Doplňuji:
instalátor napsal, že byla instalace dokončena, ale v PC žádný soubor nebyl

Nejlepší odpověď
RohlikCZ

Taky se mi to stalo :)Musíte Reboot. Řešení je stáhnout nějaký odinstalační program př. Revo Uninstaller Pro. V programu najdete LogMe in Hamachi a odinstalujete až vám to nabídne smazání zbylích složek pokáždé zaškrtněte vybrat vše a potom vymazat. Až to bude tak znovu nainstalovat. Doufám že pomohlo! :)

Další odpovědi
Hamon

Když vám to nejde takto, nainstalujte to jinak.
Jakou odpověď čekáš, když nenapíšeš vůbec nic? Co instalátor vypsal? Zkopírovaly se nějaké soubory? Je něco v logu?

Quimby

Verze Hamachi? Když otevřee složku kam jste to instalovali tak tam nic neni?