Kilián

S jakými nejčastějšími problémy se setkáváte v zaměstnání?

Mám na mysli především problémy v managementu firmy – špatná komunikace, fluktuace zaměstnanců, malá mzda, atd.

Nejlepší odpověď
lexx

žebrácké mzdy = podpory v zaměstnanosti versus rostoucí životní náklady (bydlení, strava, doprava, energie, ošacení, služby, léky…) mizerné ponižující otrocké zacházení, bezdůvodný vyhazov na hodinu z místa…stačí tak ?

Další odpovědi
anonym

S hubenou vejplatní páskou.

anonym

Na pozdní reakci vedení při podání zlepšovacího návrhu. Na plat si vůbec nestěžuji, protože ten se odvíjí od pracovitosti, dochvilnosti, flexibilitě a umu ovládat svou práci. Ono, stěžovat si na malý plat dokáži jen lemplové!

anonym

Mimo plat bych ještě přidal zimu, nevyhovující pracovní podmínky, nemožnost komunikovat s vedením firmy o jakýchkoliv problémech a neposlední řadě NUCENÍ práce o víkendech aniž by za to byly příplatky či stálé vyhrožování výpovědí a NEMOŽNOST MÍT JISTOTU jak dlouho budu v zaměstnání.

arachis

Šikana nadřízeného