IvkaH

S jakými doplňky, ne léky, které mají vliv na alergii, máte zkušenost?

Odpovědi
Ametyst

S užíváním Aloe vera, s minerály, a s detoxem.

elkon

Alergie jsou „neprobádané území“. Na každého alergika působí něco jiného a často trvá roky, než se povede odhalit příčina.

da ny

Nepíšete, o který druh alergie se Vám jedná.
V lékárně pořizuji maximálně ostropestřec a zinek (mám raději dýňový olej.
Od onko léčby (2010) používáme pravidelně vitamínové kapičky/i tinktury z bylin a kapky s minerály. Alergie jsem se zbavila, mé děti také. Lupénku jsem „uspala“. Jen s konzumací ořechů mám problém. Lískáče mi nechybí. Mnohé, kdysi zapovězené ovoce a potraviny papkat beztrestně mohu.
Kapky mám od svého biotronika. Likvidace deficitů minerálů a vitamínů mám laboratorně potvrzenou. HCY snížené do normálu (v tom mi pomáhá hematolog, píše mi injekce B12, páč se vstřebává už v žaludku a ten já nemám). Na snižování HCY se podílí trojkombinace vitamínů řady B (lze zakoupit i v lékárně).
Alergie je fuč. Jde to. Žádné léky, žádné spreje, žádné kortikoidy. Hodně dělá psychika (nastavení v hlavě).
Jen s některými, množícími se potravinovými a ABKM je to složitější. Hlavně v dětském věku.