S jakým zaměstnáními to nejrychleji uteče do důchodu?

Nejlepší odpověď
Kepler

To je úplně jedno. Jako 50+, jsem musel odejít do důchodu o rok dřív, abych vůbec nějak přežil. Tehdy prostě práce nebyla a pro ty starší už vůbec ne. I kdybys byl Ajnštajn 🙂

Další odpovědi
Rokio

S takovým zaměstnáním, které tě baví. Doporučuji ti udělat si s tvého koníčku zaměstnání a pak ti to rychle uteče do důchodu. Vyber si ale takový koníček, ze kterého je možné udělat zaměstnání.

isteron

Zapoj sa do nepretržitej prevádzky, denná / nočná, sviatky / nedele, 12 hod. smeny. A nadčasy, namiesto 158 h mesačne, odkrútiť 210 hod. A čas poletí, celý život som pracoval v nepretržitej prevádzke, ešte aj počas ZVS. Namiesto 4 – 5 špecialistov sme boli 2. Ak jeden zobral dovolenku, ostatní 2 – 3 robili ako šrófici.

ivzez

S takovým, které člověka baví.