Terryle

S jakým významným člověkem byste se chtěli setkat a proč?

Když už se tu objevila ta otázka na celebrity… :) Ale nemusí to být jen jasná celebrita, ale klidně i člověk, kterej vám prostě přijde zajímavej. Jsem zvědavá :o)

Já bych asi na „hotlistu“ měla Johna Lennona, Antoina de Saint-Exupéryho, Bona z U2, mýho oblíbenýho herce Jeremy Daviese a spoustu víceméně neznámejch neznámejch lidí…

Nejlepší odpověď
Totti110

Bryan Adams :)) Jdu na něj za pár týdnu do Prahy :))

Další odpovědi
iceT

Eric Roberts,Arnold Vosloo,Danny Trejo.Proč?Pře­devším proto,že jejich role jsou téměř vždy záporné,a mě by zajímalo jací jsou ve skutečnosti.A ještě kardinál Richellie.

hanny 2

Já asi s nikým,nechci si "kazit"iluze.Pro Tottiho:na Bryana bych šla taky,ale nesnáším davy.

SajmonModer

S Jimem Jarmuschem. Miluji jeho filmy! Mám všechny doma na originálce!

tom004

Je to sice nemožné,ale s panem Horníčkem.

gnosis

albert einstein a stephen hawking, hlavne pro jejich nazory na vesmir a zivot. nejen potkat ale hlavne probrat par veci, nejlip by bylo, kdybych je mel oba doma :)