briketka10

S jakým stojacím větrákem máte osobní zkušenost? Děkuji Vám za odpověď.

Prosím Vás neposílejte mi odkazy z webu jen Vaše
zkušenosti a případně potom obrázek toho výrobku
a cenu.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
gecco

Mám nějaký ´postarší´ Tescoma (3 rychlosti, ´natáčení´, Ø cca 30 cm) – obyč…
😉
Kladem je, že je tichý – jinak prostě fouká…
😉

Další odpovědi
mosoj

Kup ten který se ti líbí a máš na něj finance. Vzduch foukají stejně.
O hluku motorku neuvažuji. Pokud je motor hlučný nekupovat. Aerodynamický hluk je u výkonnostně stejných ventilátorů srovnatelný.

ReHu

Mám už několik let od Rowenty. Bez problémů.
Také Vito. Ten také funguje bez poruch.
Oba mají dálkové ovládání. Rowenta navíc funkci, že střídá vyšší a nižší otáčky. Ve 2 různých intervalech, které lze vybrat.
Oba stály pár set přes tisíc, ale přesně už nevím.
A obrázek??? Klasický vrtule.

_____________­_______________

Ani jsem neušila, že se prodávají jiný, pokud nejsou nějaký spešl, který nemají 3 rychlosti a který se neotáčí 🙂

A tichý chod. Pokud to není vysloveně krumpl, tak jsou tiché všechny 🙂

briketka10

gecco

hledám podle hlučnosti, některé mají 53db a jiné zas 45db
našla jsem i 38db, ale už za více korun a tolik se mi nechce
investovat budu se stěhovat a tam mi síť do dveří dát půjde 😁

briketka10

U 45db bych neusnula měla jsem, tak
hlučnou ledničku a teď mám 33db :))

gecco

45 dB považuju za normální, ten můj je asi tišší – mně osobně je to fuk, já usnu i na nastartovaným buldozeru, ale tohle je kvůli přítelce…
Na druhou stranu – kdyby si měla vybrat, jestli hic a nebo drobnej hluk – asi by brala hluk…
___
45 db je asi tak tichá ulice při běžném provozu ve dne.
😉

cochee

Hele, já mám nějakou „Čínu“ starou 9 roků, takže i kdybys chtěla, už asi k sehnání nebude. Je tam „Made for…blablabla…Ger­many,“ takže čínský. „Značka“ je Star-fan. Má tři rychlosti plus nějaké režimy střídání rychlostí, stejně to nepoužívám, jen tu nejmenší. Žere 60 W, ale to předpokládám na nejvyšší rychlosti. Třílistá vrtule prům. 40 cm se širokými listy, takže na posunutí luftu nepotřebuje extra vysoké otáčky, řev vydává tak nějak průměrný, já u ní spím v pohodě, ale to je myslím silně individuální. Polovička věcí je na ní z plastu, takže občas nějak záhadně vibruje, teď zrovna jede úplně klidně. Ale proč jsem si ji koupil – hlavní věc – protože má „tatranku“, vážně, mám vrtuli s dálkovým ovládáním.

gecco

No jo – ReHu – já ho líp charakterizovat nedovedu…
Lístek s příkonem už dávno opadl a všechny mají i zakrytovanou vrtulu a podstavec…
Myslím, že ani fotka by nepomohla…
😉

ReHu

To mi je jasný, proto jsem to ani nepsala 🙂 🙂 🙂

ReHu

Příspěvek smazán administrátorem.

briketka10

Potřebuju tichý, aby mě v noci nebudil díky gecco.

briketka10

V prodejně mi neporadí, jaký má příkon ani
výkon, jestli tomu rozumím a nevyzkouší,
proto se ptám.

gecco

Briketko – objednej si jej na netu (s osobním vyzvednutím na prodejně) – a v případě nespokojenosti máš 14 dnů na vrácení…
😉