Avatar uživatele
Pájo

S jakým nástrojem (pracovním, hudebním…) nebo prostředkem (dopravním..), to opravdu umíte (uměli jste)?

V čem / s čím (si myslíte), že jste FAKT dobří?
Doplňuji:
Lakeysha:
nejde o to, proti komu. Můžete být (ve svém sebehodnocení) vůči ostatním i trochu méně objektivní. Jde mi o váše subjektivní hodnocení (ale alesoň z části podložené vašimi úspěchy).
Diky za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Pájo

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, anonym, Wang, SonsyMite, anonym, anonym před 4253 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Já si o sobě myslím že nic neznám, neumím a upřímě se stydím !

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nic nevím, neznám a nedovedu. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nic neumím natolik aby se to nedalo ještě zlepšit.A ještě dost věcí neumím vůbec a hodlám je zkusit…:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Som neskromná, mám svojho hovorcu.
Za mňa hovorí moja práca.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wang

Mosoji, to ze jste „univerzál“, což dokazujete i zde svými odpověďmi (a ne „virtuóz“), není důvod ke studu! Jen jste si prostě z té široké škály vašich dovedností nedokázal jednu vybrat. Takových nás tady bude více. Na první pohled šedý průměr, ale pro život poklad! ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Radiotelegrafickým klíčem – jak mechanickým, tak elektronickým „elbugem“.
Ale je to už dáááávno..))
Doplňuji:
Tak ty chceš i hodnocení.. Jó cosi bylo. Nějaký placky, diplomy a podobný blbosti. Maximem bylo 1.místo v celostátní soutěži pípáků ČSSR v síti.

Upravil/a: beer

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lakeysha

fakt dobří oproti komu? jsem fakt dobrá s tužkou a papírem v ruce oproti většině populace, rozhodně ale nejsem na úrovni těch nejlepších

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No asi nejlépe mi jde kresba a počítačová grafika a úspěchy? Např. ručně malované billboardy pro Radegast, plakáty na divadelní představení, design pro známé automobilové závodníky atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SonsyMite

PC hry a kolo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fyzik

já moc dobře zvládám gramatyku, oproti mnohým ostatním :D fakt

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Vím, že nic nevím.
Doplňuji:
V ničem nejsem tak dobrá, abych se mohla holedbat.

Upravil/a: GM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já se zas umím velice dobře vytočit, když dostanu email od Kole-ho, už je blokovaný, jinak celkem dobře kytara a taky umím třeba vycvičit psa k základní poslušnosti, nebo k myslivosti,nebo umím udělat hezký náušnice,náramky, prostě cokoliv z korálkama, jinak taky nic moc 0,00 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
www

Beer, to byla amatérská soutěž, nebo profi?

před 4253 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
beer

Soutěž v profesionálních radiotelagrafistů v síti. Jó, byl jsem tenkrát profík a živil jsem se tím )

před 4252 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek