Odpovedi18

S jakým byznysem je dobré začít?

Máte nějáké příběhy nebo rady jak začít podnikat? Zkráceně jak si vydělávat jen díky byznysu.
Třeba mě napadlo, že bych mohl kupovat limitované věci za prodejní cenu a poté je prodávat dráže.
Nebo kupovat věci z aliexpresu,wish a prodávat to na stránkách.. ale první možnost mi příjde jako reálnější..

Odpovědi
Dochy

Každej (skoro) by rád věděl jak bezpečně vydělat. Ideálně bez vložení vlastních prachů a bez vlastní práce. Co myslíš? Proč ještě není každý v republice miliardář?

Shoehardt

Ideálně s nějakým, ve kterém není žádná, nebo minimální konkurence.

Chce to najít díru na trhu a je vyhráno!
Přeju hodně štěstí při přemýšlení.

:)

Edison

Ve druhém případě si zahráváš se zákony… Už se to tu probíralo. Vůbec to není sranda.

anonym

Podnikání je pro jedince schopné se samostatně rozhodovat. Nemyslím si, že by v něm dokázal dlouhodobě působit někdo kdo si musí nechat radit, v čem by měl podnikat aniž by ho stihl bankrot.

Peter K.

Príbehov o podnikaní je všade veľa. Dobré rady ako riešiť byrokratické záležitosti nájdete napríklad na portáli jakpodnikat.cz.

Zdroj: http://www.jak­podnikat.cz/