Avatar uživatele
Terez1443

S jakou školou budu mít lepší zaměstnání?

Obchodka x Zdravka

Zajímavá 0 před 3643 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nedá se takto určit. Záleží jen na tom, jaké zaměstnání se ti podaří najít.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
DaniSimk

Zřejmě to bude znít pesimisticky, ale bez vysoké školy nebueš mít dobré zaměstnání ani s jednou. Ze „zdrávky“ budeš pouze zdravotní asistent a aby jsi byla ta „zdraotní sestra“ musíš mít bakalářský titul. A obchodní akademie…hlásí se strašně moc lidí a též je strašně moc absolventů, málo kdo se chytí jako například účetní, většina jich „pípá na kase v Globusu“:-). Je to na tobě, ale vysoká škola tě zřejmě nemine.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Já bych si určitě vybrala školu podle toho co mě baví a zajímá a co bych chtěla v budoucnosti dělat, než tu „s lepším zaměstnáním“. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Akzeret

Na obchodkách je strašně moc lidí. Všichni jsou finanční poradci, ekonomové… vidí prachy. Ne všichni, samozřejmě! ;) Zdrav. sestry byly, jsou a budou žádané a nedostatkové zboží. A lidi budou nemocní pořád. Ne-li čím dál víc…
Otázkou taky je, jestli chceš bejt ,,hadr doktorů" (je to nemocnice od nemocnice, neber to doslovně) a pracovat s lidmi nebo chceš pracovat v kanceláři, na úřadech a mezi lidmi zdravými… (pravda – o duševním zdraví šéfů občas pochyby jsou)
Volila bych zdrávku – toť můj názor ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rigormortis

A kraj? To je to nejdůležitější.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mojitek

zdrávka : naše zdravotnictví-chudoba,platy mizerný.
OA : můžeš dělat prakticky cokoliv- jdi do toho

před 3642 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek