rose

S jakou multifunkční tiskárnou máte dobré zkušenosti?

Mám na mysli levnější varianty pro domácí účely, které zvládají kopírovat,tisknout a skenovat.Měla jsem Epson a bohužel ho mám znovu,vsadila jsem na kvalitnější model, ale je to taky úplná šunka.Neustálé problémy s náplněmi.Do­poručte mi prosím nějaký konkrétní typ a značku se kterou jste spokojeni,kde vše funguje, jak má, náplně nejsou předražené (případně lze použít neoriginální a to bez problémů s instalací) a cena je kolem 1500, nebo nižší.Děkuji za typy.

Odpovědi
Conchus

Neoriginální náplně jsou určitě vždycky špatné. Asi šest let používám HP řada 3180 (to už se asi nedělá). Ale HP produkty používám od začátku 70. let. Doporučuji. U tiskáren existují varianty s několika barevnými náplněmi. Jsou úspornější.