RQLM

S čím můžu prát jeany, když mám v pračce ještě hromadu místa?

Doplňuji:
není škoda prát v bubnu na 6 kg prádla jenom dvoje kalhoty?

Nejlepší odpověď
Deli

Pračky mívají úsporné programy, buď jde přímo zapnout „poloviční náplň“, nebo si pračka prádlo sama váží a dle toho dávkuje.

Jinak souhlasím s -iv-, doplňte pračku čímkoli tmavým, co zrovna potřebujete vyprat – mikiny, ponožky, trička…

Pračku nikdy nenacpávejte násilím – plná je, když je zaplněna vloženým (ne našťouchaným) prádlem.

Další odpovědi
hanulka11

Jeansy je nejlépe prát samostatné a obrácené naruby, jen tak se dobře vyperou a neudělají se na nich lomy . Když pračku hodně naplníte budou pomačkané
Doplňuji:
určitě není to škoda, tolik tě to stát nebude a kalhoty budou pěkně vyprané

anonym

Na takovych vecech nesmite setrit. 🙂 Ale jestli mate cerna tricka , tmave modra … tak by je k nim " soupla ". -iv-

Hlada

Prát dvoje jeany je opravdu špatné. Buben je nevyvážený, zbytečně se ničí ložiska a tlumiče. Není přece problém k nim přidat montérky, tepláky, modrá trička, ponožky, prostě něco, čemu nebude vadit modré zabarvení.

Ponytail

Pokud jsou džíny tmavé,přihazuji k nim tmavé tepláky, trička, ponožky. Bez problému.