scholdenisa

S čeho může být bolest zubu, došla jsem od zubařky kde mi vrtala kaz, a bolí mě to stále, nemůžu moc jíst :/ Co to může

Doplňuji:
S čeho může být bolest zubu, došla jsem od zubařky kde mi vrtala kaz, a bolí mě to stále, nemůžu moc jíst :/ Co to může být ?? Jen podrážděnost, nebo něco špatně ??

Nejlepší odpověď
quentos

Nechala jste si zároveň udělat zubní rentgen? Pokud ne, v zubu může být zánět. To je možné odhalit právě rentgenem.

Další odpovědi
badisko

bude to podrazdeny nerv…pokud by bolest pretrvavala i zitra sel bych z5 za zubarem…co nato jineho rict…

anonym

Stává se to běžně. Zub se většinou do tří dnů uklidní. Vezměte si nějaký prášek a zkuste to zaspat. Kdyby to nezačalo zítra ustupovat, tak v pátek zajděte k zubaři. Přes víkend bych to rozhodně nenechávala. Dvakrát se mi to stalo také, ale přešlo to vždy po pár hodinách.