Avatar uživatele
sisi0110

S bullteriérem do Německa?

Moje kamarádka má fenku bullteriera. Letos končí školu a tak by se ráda odstěhovala za přítelem do Dortmundu. Vím, že každá spolková země má jinou úpravu, ale doslechla jsem se, že je zakázáno do Německa dovážet bojová plemena (kam se počítá bullterier, ale ne mini bullterier). Jak by to tedy měla řešit. Pes je pro ní znamená moc a přítel (Němec)také.
Doplňuji:
Nejde o to jestli je považován bullteriér za bojovné plemeno nebo ne, ale v Německu ho tak berou.Já osobně vím, že dotyčný bullteriér je velikej mazlík:)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, kokoťenko před 5098 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Muzu Vas ujistit,ze bulterier neni bojovne plemeno,je to pes lovecky a pouziva se na loveni divocaku,je silny-ucenlivy a ma jako jediny takzvany klabonos(cumak)­.Neni to pes nervak,je pratelsky a dobracky,samozrejme zalezi na majitelovi,jak si ho vychova.Potrebuje trochu pevnou ruku a skusennost chovatele.At si kamaradka necha napsat u veterinare(stejne bude muset se psem absolvovat prohlidku a nechat mu vystavit pres hranice osvedceni,ze jde o lovecke plemeno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek