S antibakteriální vložkou v botě se do ponožky a na nohu nedostávají žádné bakterie? A co pachy?

Nejlepší odpověď
Drap

Ale dostávají. Většinou se tam však díky stříbru, nebo hliníku zničí.

Další odpovědi
Kepler

Dostávají, ale teoreticky by neměly přežít. Zápach vzniká bakteriálním rozkladem organických složek potu. Ovšem účinnost všelijakých těch antibakteriálních vložek je diskutabilní, rozhodně ne dlouhodobá.