Avatar uživatele
Shady

rychlý přístup k určité URL

nevíte o nějakém pluginu nebo podobně – kdy by se po stisknutí klávesové zkratky v prohlížeči zobrazila v nové kartě stránka na základě určeného odkazu?
Doplňuji:
mám prohlížeč google chrome

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Shady

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3694 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jde to. Stáhni si program na klávesové zkratky, například Hotkeyp > http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/zjednoduse­ni_prace/klave­sove_zkratky/hot­keyp/

1) Spusť ho, dej PŘIDAT (vpravo nahoře), stiskni požadovanou zkratku, např. CTRL+ALT+S

2) Až se ti tam objeví stisknutá zkratka, tak do políčka PŘÍKAZ napiš požadovanou www adresu > http://s0.uplo­ads.im/nTQG7.png

  1. Dej OK a stiskni nastavenou zkratku.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Shady Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hamon

Chrome neznam, pouzivam Internet Explorer. Casto navstevovane mam v oblibenych polozkach a v jejich pojmenovni mam nejakou zkratku, napr. odpovedi.cz mam jako odp. Potom mi staci otevrit novou zalozku (Ctrl+T), napsat odp a dat Enter.
A kazdemu zastupci treba na plose je mozne priradit klavesovou , takze i tak by to slo, ale prijde mi to delsi.
Doplňuji:
Ta zkratka není klávesová zkrtka, jde o jméno oblíbené položky. V IE když napíšeš do adresního řádku jméno oblíbené položky, IE přejde na její adresu.

Upravil/a: Hamon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JajaJ

Já mám google chrome, ale klávesový zkratky nepoužívám.. Většinu stránek mám v záložkách a na liště..Navíc když si přidám stránku do záložek, tak panel ani nenabízí možnost přiřazení klávesové zkratky, takže je možný, že u googlu to ani nejde..
Doplňuji:
Akorát jak tady píše Hamon, tak když dáš ctrl T, tak se dostaneš taky do záložek, ale dát si konkrétní stránku na klávesovou zkratku nejde..

Upravil/a: JajaJ

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

za prvé: nemáte prehliadač, ale špionážny nástroj google – chrome doporučujem nepoužívať a odinštalovať a už nikdy nenainštalovať.
za druhé: v každom prehliadači si môžete dať stránky do hornej lišty (ako záložky – lišta záložiek), ktoré klikom otvoríte (pravý klik, otvoriť v novom paneli/okne) – klávesové skratky sú zbytočné.

jednoduché

před 3694 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek