Shady

rychlý přístup k určité URL

nevíte o nějakém pluginu nebo podobně – kdy by se po stisknutí klávesové zkratky v prohlížeči zobrazila v nové kartě stránka na základě určeného odkazu?
Doplňuji:
mám prohlížeč google chrome

Nejlepší odpověď
bolak

Jde to. Stáhni si program na klávesové zkratky, například Hotkeyp > http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/zjednoduse­ni_prace/klave­sove_zkratky/hot­keyp/

1) Spusť ho, dej PŘIDAT (vpravo nahoře), stiskni požadovanou zkratku, např. CTRL+ALT+S

2) Až se ti tam objeví stisknutá zkratka, tak do políčka PŘÍKAZ napiš požadovanou www adresu > http://s0.uplo­ads.im/nTQG7.png

  1. Dej OK a stiskni nastavenou zkratku.

Další odpovědi
Hamon

Chrome neznam, pouzivam Internet Explorer. Casto navstevovane mam v oblibenych polozkach a v jejich pojmenovni mam nejakou zkratku, napr. odpovedi.cz mam jako odp. Potom mi staci otevrit novou zalozku (Ctrl+T), napsat odp a dat Enter.
A kazdemu zastupci treba na plose je mozne priradit klavesovou , takze i tak by to slo, ale prijde mi to delsi.
Doplňuji:
Ta zkratka není klávesová zkrtka, jde o jméno oblíbené položky. V IE když napíšeš do adresního řádku jméno oblíbené položky, IE přejde na její adresu.

JajaJ

Já mám google chrome, ale klávesový zkratky nepoužívám.. Většinu stránek mám v záložkách a na liště..Navíc když si přidám stránku do záložek, tak panel ani nenabízí možnost přiřazení klávesové zkratky, takže je možný, že u googlu to ani nejde..
Doplňuji:
Akorát jak tady píše Hamon, tak když dáš ctrl T, tak se dostaneš taky do záložek, ale dát si konkrétní stránku na klávesovou zkratku nejde..

arygnoc

za prvé: nemáte prehliadač, ale špionážny nástroj google – chrome doporučujem nepoužívať a odinštalovať a už nikdy nenainštalovať.
za druhé: v každom prehliadači si môžete dať stránky do hornej lišty (ako záložky – lišta záložiek), ktoré klikom otvoríte (pravý klik, otvoriť v novom paneli/okne) – klávesové skratky sú zbytočné.

jednoduché