Rychlost stránek www.olomouc.eu , prosím o pomoc při testování

Dobrý den, řešíme možné problémy s rychlostí načítání stránek které se však patrně projevují jen v určitých prohlížečích a nikoliv za všech okolností.

Můžete prosím ve svém vlastním prohlížeči otevřít testované stránky www.olomouc.eu a do odpovědi krátce popsat rychlost prvního načtení stránky a dále rychlost načítání dalších stránek při klikání na odkazy v menu ?

Děkuji za pomoc.

Nejlepší odpověď
annas

Používám prohlížeč Internet Explorer

Vyzkoušela jsem Mozillu – stránky se načetly hned. U Google Chrome trochu pomalejší, u IE pak otervření hlavní stránky, ale i dalších pak trvalo nejdéle.

Další odpovědi
kenyrts

Používám prohlížeč Google Chrome

Doplňuji:
hlavní stránka i ostatní odkazy se otevřou okamžitě…

Děda Louda

Používám prohlížeč Mozilla Firefox

U mě to chodí nejrychleji v Mozille, snesitelně v IE9 a jako nejpomalejší se jeví Google. Rozdíly ale nejsou nikterak obtěžující v žádném prohlížeči, všechny jsou pro běžnou práci dostatečně svižné.

vagra

Používám prohlížeč Internet Explorer

Doplňuji:
Rychlost načítání je slušná, nevybočuje z normálu.

anonym

Používám prohlížeč Mozilla Firefox

Otevírání stránek strašně zdlouhavé, při kliknutí na jakýkoliv odkaz, dlouhá odezva.

Hykam

Používám prohlížeč Mozilla Firefox

Doplňuji:
U mne v pohodě, zkoušel jsem i několik odkazů a taky v pohodě.

beer

Používám prohlížeč Internet Explorer

Děs! Tak to jsem už dlouho neviděl, takové pomalé načítání hlavně úvodní stránky..

www

Používám prohlížeč Opera

Doplňuji:
Jedu z SE C510 internet v mobilu, mám Opera mini5 beta a načítání úplně v pohodě.

dědapetr

Používám prohlížeč Mozilla Firefox

Mozila Firefox načteno okamžitě a ostatní stránky stejně rychle,bez problému.

TOM11170

Používám prohlížeč Opera

Doplňuji:
Používám Operu,pro mě absolutně nejrychlejší prohlížeč. Stránky trošku zdlouhavější,než jsem odjinud zvyklý,ale nic extrémního. Vyzkoušel jsem šest prohlížečů a co do rychlosti-Opera nejlepší,totální propadák IE 9,ta se mi i (jak je u ní pravidlem)sekla.

mrblackwell

Používám prohlížeč Opera

Doplňuji:
Stránka se plně zobrazila ihned po kliknutí.Tak že rychle a bez problému i s obrázky.

Janasa

Používám prohlížeč Google Chrome

Načtení do 5 vteřin i s obrázky. Toto je ale poněkud neexaktní měření, spíše se podívejte do Google Webmater Tools na výkon webu (Laboratoř Google > Výkon webu).

Mladicka

Používám prohlížeč Mozilla Firefox

Mrkni na Google Webmaster Tools

Zdroj: www.krcmic.cz