Losman

Rychlost spravení uraženého zubu

Dobrý den,

jak rychle je schopný dentista udělat novou část zubu, která byla uražena?
Existuje vícero metod? Popřípadě, kolik to cca stojí?

Nejlepší odpověď
Drap

Rychlost ani cenu nelze určit. Záleží na druhu poškození a na vhodném způsobu opravy.

Další odpovědi
mosoj

Dentisti už nejsou. Zkus to říct svému zubaři.
Jsou dva způsoby. Buďto korunka, nebo rekonstrukce zubu nástavbou a vytvrzováním UV zářením. Rekonstrukci zubu zdělá zubní lékař za jedno sezení . Korunka trvá déle. Musí se vyrobit a potom nasadit.

anonym

Rychlost spravení uraženého zubu trvá 15 minut nebo víc a platí se materiál, něco přes 200,–. Jestli zub moc nebolí, nestojí za to opravovat takovým lepením; po čase nový kus upadne, rozkouše se a sní.