AjShooter

Rychlost internetu

Jaká je optimální rychlost internetu?

Nejlepší odpověď
umrlec

Záleží na tom, jaké služby hodláte využívat.

Další odpovědi
George25

16 mb za sekundu se dá

anonym

někomu může bohatě stačít i jen 4–8mbit/s … někdo naopak umí využít i vyšší rychlosti kolem 16 a více mbit/s

záleží pouze na vás a hlavně na tom jak internet chcete konkretne pouzivat !! pokud znáte pouze web stránky a nanejvýš nějaká ta youtube videa pak pohatě stačí i jen 4mbit/s

pokud naopak hodne vyuzivate vymenne site, videokonferencni hovory v hd rozliseni, apod. pak to chce trochu vyssi rychlost internetu

///

dulezity tip: nejen rychlost stahovani ale i rychlost uploadovani je dulezita.. bohuzel isp i uzivatele na to zapominaji a pak to dopada tak ze si poridi 16mbit download a 512kbit upload 🙂 coz jiste neni optimalni