zzzzz

Rychlobruslení na 1500m. Je cílem to objet co nejrychleji, nebo se nepozabíjet?

Jsem to sledovala a nepřišlo mi, že by jeli nějak moc na čas, všichni jeli za sebou a sem tam se někdo procpal do vedení, ale pak zase zpomalil a jel před nimi, proč nepokračoval rychle a neujel jim? Vždyť to byla krátká trať?????

Kolik tipujete, že dovezou z ZOH medailí? Zatím pokud počítám dobře, tak máme 1 zlato, 2 stříbra a 1 bronz.
To dnešní zlato mě vážně potěšilo. Je to holka šikovná.
Já myslí, že snad ještě ta Martina Sábliková, by nějaký ten cenný kov ulovit mohla. 🙂

Nejlepší odpověď
Beer4Real

Se ti zdá, přece jenom kilometr a půl v plné rychlosti ujet nejde.
Doufám že bude Martina aspoň na bedně a rozšíříme počet placek :)