Lamička

Rybaříte někdo? Líbí se vám tento sport ?

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli chodíte na ryby a chytáte candáty protože by mě zajímalo jak na tom jste mě osobně zabral jeden maličký a od té doby ni … chodím na přehradu – ten maličký zabral v půlce 10 měsíce a ani ťuk jste na tom podobně ?
Doplňuji:
Vy kteří říkáte že je to týrání ryb jste to asi ještě neviděli že ano ? Dnes existuje totiž rybaření pod názvem chyť a pusť což znamená že se lidé snaží rybě zbůsobit co nejmenší zranění a ještě ji pustí do vody takovýmto způsobem se však chytají pouze trofejní kusy ryb ....... rybář který rybu chytí s ní nezachází špatně … je to jako když zabijete prase nebo krávu to vám nevadí když si na ní pochutnáváte co ? na knedlu zelu vepřu ?????? je to prostě o tom v přírodě vítězí silnější každý potřebuje žít ..... a navíc jste paní a pane chytří ještě asi neviděli masový lov velryb a delfínů v japonsku co ????? JÁ SE NEPTÁM NĚJAKEJCH OCHRÁNCŮ ZVÍŘAT JÁ SE TU BAVÍM POUZE S RYBÁŘI PROSÍM UŽ MI TO TU NEPIŠTE !!§

Nejlepší odpověď
tom004

I když je rybařina mezi sporty,tak já si chodím k vodě odpočinout,pokochat se přírodou a sem tam chytit nějakou tu „mřenku“,a něco vyfotit.Většinou jezdíme na Vltavu,Lipno,sem tam nějaký rybník.A letošní nej…,kapr 68cm,pstruh 35cm,candát 0.Dost cejnů,celkově žádná sláva,ale u vody vždy paráda. 🙂
Doplňuji:
S doplněním otázky naprosto souhlasím.

Další odpovědi
Drap

Už nechytám, kdysi jsem chodíval pravidelně. Moc se mi to líbilo, specializoval jsem se na pstruhy. Většinou jsem za sezonu nevynechal ani jednu docházku. Candáta jsem chytil jednou a asi omylem

Michal Kole

Já myslím, že je to týrání té ryby.

ten který je

Dříve jsem hodně rybařil,ted už ne protože nemám čas kvůli zaměstnání.Tento rok jsem si koupil celosvazovou povolenku a ani jednou jsem nebyl na rybách.:-( Takové blbce jako já má rybářský svaz rád – zaplatí a nechytá.:-D

Meropa

Jak krásný sport. Není nad to když člověk může potýrat živočicha který se nemůže bránit a potom si ještě užívat té úžasné chuti mrtvého zvířete.
Achjo, vypadá to že někteří moji odpověď nepochopili a ještě ji považují za ironickou, co?
Není třeba se ospravedlňovat. Vypadá to na ztrátu hrdosti či co, ospravedlňovat se nad takovouto banalitou.

aramah

Tom004 souhlasím.
Lamička souhlasím i s tebou.
Ochránci ok ale nepřehánět…

kristýnary

Pro mě je rybaření ideální. Nejsem příliš společenský tip, takže uvítám ten klid a ticho u vody. Jsme tam jen sami s přítelem a koukáme se do vody a každý si přemýšlí o svých věcech. Rybaření je navíc i docela nenákladné. Stačí jednorázově koupit vybavení a pak už člověk nic nepotřebuje. My jsme na letošní sezónu obohatili naše rybářské vybavení o přívlačový podběrák, který jsme si objednali z https://hlado­varyba.cz/kate­gorie-produktu/podberaky/ a dost nám usnadňuje vyndávání ryb z vody.

motýlemanuel

Ahoj, já rybařím asi tak tři roky, takže se řadím dá se říct pořád mezi tyméně zkušené rybáře. Rád si proto pročítám na https://www.zachy­tame.cz/zacina­me-s-rybarenim různé tipy jak se v tomto sportu zdokonalovat myslím, že se do toho dostávám čím dál víc. Navíc mě to čím dál víc baví, z čehož mám strašnou radost.