Rybari , jste tu ? Volal mi ted znamy ( Nemec ) , vyrizovala jsem mu nedavno povolenku na chytani v Cr , …

ze je ted na rybniku a je tam cedule : Zakaz chytani ryb Atlantou … syna mam rybare , ale asi vyspava jeste po vcerejsim fotbale. ☹
Nevim co to je to Atlantou – atlanta .. ? A take nevim, jestli jsem mu to do telefonu uplne dobre rozumnela. Diky. -iv-

Nejlepší odpověď
arygnoc

pravdepodobne sa jedná o lososa atlantského – teraz lososy tiahnu do riek klásť ikry.

Inak sa venujem morským potvorám, s tými sladkovodnými moc skúseností nemám.

Další odpovědi
Robert_PM

Ano, je to salmo salar. Losos obecný. A ten se přivlastňovat nes­mí.