Deli

Růže – které nejraději dáváte či dostáváte?

Kytice drobných – nebo jedna obří?
Bílé, růžové, čajové, rudé…
Nebo modré či zelené?
V celofánu nebo volné?

Podle mne je těžké se rozhodnout, všechny jsou krásné…
Ale třeba moje maminka preferuje velké žluté.
Jak jste na tom Vy?

Nejlepší odpověď
Berušinka

Preferuji jednu velkou rudou =), kterou jsem od přítele už dostala =)
Byla skoro metrová, silná a zdravá.
Dostala jsem jí volně, jinak přítel kupuje všechny možné růže, už mám slušnou sbírku =)visí mi uschlé na lampě a červená na velkým rámu s našima fotkama …

Další odpovědi
hanulka11

Růže miluji, ale na záhoně, protože ve váze dlouho nevydrží a když už bych si musela vybrat, tak žíhané červenorůžové na dlouhých stoncích a stačí 3ks a do nic vložit 2–3 snítky bílého „závojíčku“

Ella

nejraději volně – stačí jedna :) a barva v podstatě jakákoliv :) rudé jsou samozřejmě krásné, ale takové ty žíhané jsou taky moc pěkné :)

arygnoc

dávám – jednu, dlouhou, rudou, orosenou.
aspoň taj jednou za 10 – 14 dní (důvod se vždy najde).
Ale líbí se mi všechny.

občas (narozeniny, svátek) i dostanu.