adam brepta

Mění se v 16 letech ještě délka penisu?

ahoj jsem kluk je mi 16 let bude mi 17 let za chvili mel jsem 4 operace srdce chlupym uz mam jen par vousu chmyri na brade a pod nosem a muj penis v klidu ma 5_/6 cm a v erekci 9 cm vyroste mi jeste? nebo uz vyvoj skoncil?

Odpovědi
Drap

To nikdo z nás netuší. Počkej ještě několik let a přeměř a bude ti jasno.

elkon

Je to tu stále dokola, otázka se opakuje. To ti nikdo neporadí, je to otázka přírody, určitý podíl na tom má i genetika. Je to stejné třeba i s výškou postavy. někdo vyroste, jiný ne. Nebo s ženami. Jedna má čtyřky, jiná třeba dvojky.

paul1

Ještě poroste.