izie999

Rust děvčat

Od kolika do kolika let roste holka?Je to nejspíš u každé jinak,ale tak přibližně a kluci rostou jinak?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Já slyšela, že člověk roste dokonce až do 21.roku. Ale nemůžu to ničím podložit. Každopádně co vím jistě – je to individuální.

Přesnou odpověď ti dá rentgen ruky. Ten ti spolehlivě řekne, do kdy a o kolik ještě porosteš.

Další odpovědi
panenka

Růst se u holek zastavuje dřiv než u kluků u holek se růst většinou zastaví tak kolem 15 let ale je pravda,že u některých děvčat se růst zastaví i o něco později.

člověk

ZÁLEŽÍ NA VAŠEM MOZKOVÉM PŘÍSLUŠENSTVÍ A ŽLÁZÁCH Z VNITŘNÍ SEKRECÍ,KTERÉ PODPORUJÍ RŮST
KAŽDOPÁDNĚ TO JE INDIVIDUALNÍ A NEJEDNOTNÉ
tolik laicky