Dodopolasek

Růst ceny nemovitosti od roku 2006

Kolik si myslíte, že bude dnešní odhad nemovitosti, která měla v roce 2006 odhad 200 000 Kč, jedná se o domek v zanedbaném stavu bez napojení na CW a podobně.

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano,jak píše Honza,vzhledem k poklesu cen nemovistí v průběhu minulého roku se dá předpokládat,že bude odhad stejný.

Další odpovědi
Honza Patek

Podle mě tak cena z nejevědší pravděpodobností zůstane,ceny nemoviristí letos klesají.