Lenča59

Růst←→→→→→→→→

Jak bych mohla rychle vyrůst? Měřím něco kolem 164 cm, a chtěla bych být o něco větší..klidně i o 3 cm :D Myslíte že by to šlo? Myslím že bych jedla něco, ale něco nedrahého!

Nejlepší odpověď
Drap

Na konci otázky se dáva otazník a ne šipka. Upravovat růst jakýmkoli směrem je dosti obtížné. Naše výška je určena převážně geneticky. Možná by u tebe pomohlo, kdyby tě rodiče tahali pravidelně za uši.

Další odpovědi
hanulka11

ne, růst neovlivníš

Lucijej

Já bych věděla, ale to by se ti to nelíbilo.