Petra09

Rusi vam tam kde bydlite nekdo nebo neco spanek?

Nejlepší odpověď
Illines

Mam lehky spanek ,tak na balkone slysim vrkat holuby a pod oknama stekat lisky.Je jich tu moc ,nemaji les tak ziji v parku.

Další odpovědi
Andělé

Neruší,ale v pátek brzy ráno popeláři…tj.nes­nesitelný budíček,protože nás budí dříve,než vstáváme…ale to se nedá nic dělat.

dagry

Nerusi, kdyz spim tak spim.

Neumíš používat diakritiku? Asi moc mobiluješ.

hanny 2

Neruší mě nic,spím jak mimino.

IK

Ruší mě že nemohu usnout. Ani zvuky, ani myšlenky mě tak neštvou jako nespavost. Čím jdu dřív spát, tím mě víc štve že neusnu a usnu třeba až ráno.

anonym

Touto noční dobou pravidelně obchází ulice cizinců a hlasitě něco křičí. Není jim nikdy rozumět, je mezi nimi i ženský hlas. Radikálové z Ruska?

venkovan

Radiobudík.
Někdy kuny na půdě a co skončla Varšavská smlouva, tak je klid od stíhaček a vrtulníků.