Miful

Ruší potkan v noci? Mohu ho mít v pokoji? Vyspím se?

ruší potkan v noci? mohu ho mít v pokoji a vyspím se ?

Nejlepší odpověď
Palpatine

Já měl kdysi myš. Ale nedokážu to posoudit, protože jsem jí měl na chodbě. Nesnesl jsem jí mít v pokoji, protože strašně zapáchala. Ale kamarád má potkana a mi to příjde s tím zápachem stejné. A to jsem měl i morče a králíka. A musím říct, že je to o dost lepší než potkan. Ale to je jen můj názor.

Další odpovědi
dr.luha

Když nebude mít k dispozici předměty na rachocení a kousání, tak jiné zvuky nevypouští.

Drap

Někdy ano. Většina potkanů je v noci aktivní.

jáára

Když bude rušit, tak pořídíš hada…

Dochy

Měli jsme potkanici a byla v pohodě. Netvrdím že se to týká všech potkanů. Mám za to, že jsou vzhůru přes den s hlavní aktivitou ráno a večer.

edit: chybělo „den“… asi bych měl být opatrnější při psaní v noci…

Mc Merkurion

… mně teda všechny myší neruší, ale přímo se** (štvou) …