ra3662

Objasníte mně, zda je možné zjednodušit uvedený postup?

Zdravím, ke kopírování na NAS v OSX používám rsync. Vše je OK, jenom mě zajímá jestli jde zjednodušit log. Příkazem rsync -avi –log-file=/Volumes/Za­loha/rsync_txt/_pra­ce-v-OSX-date +%F.txt si log vygeneruji, je ale pokaždé stejně velký. Zajímá mne jestli log umí vypsat pouze přidané (změněné) položky.
Vypisuje poprvé „2016/11/02 19:33:49 [355] >f+++++++ 2004_04_30 krista stana/IMG_0007.JPG“ a podruhé a pokaždé znova „2016/11/06 05:00:01 [9413] .f…p… 2004_04_30 krista stana/IMG_0007.JPG“
Zápisy s .f…p… nepotřebuji, potřebuji poze zápisy s >f+++++++.
Prosím objasní někdo, třeba na příkladu, nejlépe příkazem.
Díky

Původní neotázka
rsync a log, zkrácená verze

Odpovědi
dubraro

Výstup rsync trubkou do grep a jím filtrovat jen žádané řádky.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Grep