Levana

Rozvod s cizincem

Dobry den, chtela jsem se jak postupovat pri rozvodu..kdyz zena si vzala cca pred 7 lety cizince, ktery pak odjel buhvi kam. Po dvou letech si nasla noveho pritele, sepsali spolu zadost o rozvod, ale ten zamitli. Ted po dlouhe dobe ma opet vztah a chce zazadat o rozvod. jak postupovat aby rozvod probehl? Prece neni mozne aby dva lidi co se temer neznaji mely duvod drzet v manzelstvi! slysela jsem neco o zaniku po 5 letech kdyz nejsou deti prosim poradte. Jeste bych zduraznila, ze o dohledani manzela nemuze byt rec. PS: jde to i na dalku? telefonicky pokud ta zena zije v jinem meste? Dekuji za odpoved 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Základní rady o rozvodu na"dílku" a případně jiné odkazy zde:
http://www.prav­nik.cz/a/71/ty­py-rozvodu.html