kavon

Rozvod a bydlení

Dobrý den Stando včera vám psala moje známá kvůli bydlení jestli jí může vyhodit manžel a dnes mi volala a prej jestli neodejde tak on přestane platit hypotéku na ten dům.Jaké to bude mít následky pro ní nebo co se da v takovém případě dělat moc děkuji.

Nejlepší odpověď
standa

Myslím, že její manžel blafuje…, a kdyby čistě teoreticky měl takovéto majetkově ´sebevražedné´ sklony, tak to pak musí počítat s tím, že problém s bydlením budou mít oba dva. V extrémním případě může banka uplatnit své zástavní právo a zbavit manžela vlastnictví k bytu a byt prodat (s vámi oběma) třetí osobě, která pak vůči vám oběma bude mít povinnost zajistit případnou bytovou náhradu (ale to jsme úplně nekde jinde…)

Další odpovědi
mojitek

Klobouk dolu Stando,je videt,ze to mate v malicku 😉