Rozumíte tomuto titulku?

http://www.no­vinky.cz/krimi/390664-na-ceskych-silnicich-zemrelo-vice-lidi-nez-loni-presto-se-na-casti-zvysila-rychlost.html

Vloženo dnes na Novinky.cz v 17.33

Já tomu rozumím tak, že první den letošního roku už zemřelo tolik lidí. Smutná bilance.

Nejlepší odpověď
redy

Asi mu ujela tužka 🙂

Další odpovědi
Drap

Běžná praxe. Titulkem navodit katastrofu a donutit čtenáře aby četl dál. S obdobou se můžeš setkat téměř každý den

Mc Merkurion

… na Novinkách nic neobvyklého,tam málokdy po přečtení článku pochopíš,o co vlastně šlo …

Lamalam

Nesmíš brát vážně titulky na Novinkách, prostě si neuvědomili, že už je nový rok.

gecco

Ano, domnívám se, že rozumím…
😉
Přestože letos – oproti loňsku, zemřelo na silnicích více lidí, na části (silnic) byla zvýšena maximální povolená rychlost…
😉
___________________
Aha – sakra, to mi ani nedocvaklo…
😉
Nejspíš převzal nebo ´vzkřísil´ článek z minulého týdne…

Alesh

Snaží se vsugerovat, že za všechny ty mrtvé může jen vysoká rychlost.

redy

barbakan přesně, proto jsem napsala že mu ujela – tedy klávesnice. 🙂
Plete se to, a ještě asi měsíc někomu bude 🙂