22aa

Rozumíte tomu nesmyslu? Za chvíli kvůli povinnosti nových TV nebudu moct koukat na VHS? Na co se ted budu dívat na USB?

Dobrý den.
Našel jsem na internetu nějaký nesmysl.
Jedná se o povinnosti nákupu nových TV.
Ted nebudu vědět na co koukat na LCD TV místo vhs na CRT TV,
Je to doopravdy nesmysl?
Já jim nevěřím.
Nelíbí se mi ani pohádky od Disneyho. Chci hodně staré filmy na VHS pro sebe.
Mně je 21 let.
A nové filmy jsou většinou pro děti.
https://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-udalosti/387419/ces­ke-domacnosti-budou-muset-nakoupit-nove-televize-stare-nebudou-fungovat.html
Díky, 22aa.

Nejlepší odpověď
elkon

Když neumíš posoudit ani pět let starý článek, tak raději nečti nic.

Další odpovědi
Pepa25

To je hodně nepovedený trolling – uvedený článek z r. 2016 popisuje už proběhlé závádění DVB-T2

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

22aa

No jo. Já jsem to ale vůl!!! Já jsem si myslel že budu muset kupovat lcd křápy ale stačí koupit pouze jen set top box. Ještě že mě ten box zachránil moji nostalgii. Tak pokud píšou lidi zprávy tak at ten titulek píšou ten nadpis abych tomu rozuměl! Srozumitelněji. A ne aby blesk cz psal jak nějakej tatar.

22aa

Otázka byla z důvodů vyřešeného případu jako že problém je vyřešen uzamčena.

22aa

Takže jíme konečně vodafone shark!
Sbohem křápům s lcd displejem!!!

22aa

Vodafon shark říkám tý starý tv v mém slangu.
Vodafonová tv je takzvaně v mém slangu stará tlustá televize.

22aa

Tak kdo chce si upéct mobil s rybičkou. A slavit konec neboli pokračování konce křápů lcd? co? Chcete slavit?