Avatar uživatele
Deli

Rozumíte řeči těla?

Dáváte si pozor na to, co k Vám lidé vysílají svým postojem, pohyby, pohledem… a co třeba často nesouhlasí s tím, co Vám sdělují verbálně?

Když Vám někdo báječně vysvětlí, proč je to či ono dobré, ale nemáte dobrý pocit, protože postojem, pohyby a očima naznačuje, že sám nevěří tomu, co říká – dáte na to, co slyšíte, nebo na to, co vidíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? Andělé, hanulka11, anonym, fcoop, www, anonym, rosinka před 4564 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Rozumim . Me clovek muze rikat slovy cokoliv .. , jsou to pro me porad jen slova … pozoruji i sve kamaradky , kamarady .. , az me je jich nekdy lito. 🙂
Myslim , ze rec tela opravdu rekne o cloveku mnohem vic , nez slova vyrknuta , ci napsana.
i tady se muze spoustu lidi za pocitac schovavat … , nevidime je , ale i obsah psani , otazek … odpovedi , sympatii k urcitym lidem… to me hodne napovi a zase nekomu z vas to napovi neco o me … 🙂 a to me bavi.

  • iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andělé

Řeči těla vnímám asi ze všeho nejvíc.Hodně mi napoví celkový dojem. Třeba takovou vlídnou tvář,v ní upřímné,usměvavé oči nenosí falešný,nebo zlý člověk.I kdyby se sebevíc přetvařoval,vždy to jeho tvář něčím,byt drobným projevem prozradí.Já jsem hodně ostražitá. Ale i když si to někdy neuvědomuju,řeč těla vnímám všemi smysly…je to taková přirozená nápověda-pravda…:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rosinka

Rozhodně věřím tomu, co vnímám. Ale pozor, někdy je to jen takový „závan“. Někdo si umí řeč těla hlídat, když mu jde o hodně. Na druhé straně, mně se stalo, že jsem čekala, že mi osoba, se kterou jsem mluvila, nebude věřit a pak jsem vysílala všechny ty signály nejistoty i když jsem mluvila pravdu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Částečně, pouze instinktivně, nijak jsem to nestudoval.
Báječně ale rozumím řeči svého těla, to si většinou samo řekne co potřebuje 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Ano, rozumím.

Stejně si svoje rozhodnutí řeším sama a rozhoduji se podle svých pocitů. Většinou mi to vychází.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano, například šéf. Ten když po něm něco chci, tak dělá vše pro to, abych to už konečně pochopil že od něj dostanu hovno. Tato řeč těla se nedá tolik popsat nebo aspoň tak přesně, je to zdlouhavé. Ale stačí dívat se pár vteřin a víte že dál už s takovým člověkem nemá cenu se bavit, jak bych řekl. PS: máte pěkný účes, sluší vám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek