Rozumí tu někdo prosím dotazníku SVF 78?

je to moc důležité, lidi. prosím. DISKUZE GECCO 😉

Odpovědi
gecco

Jo…
😁

anonym

gecco – pokud mám hrubé skory, existují nějaké normy? nebo normy existují pouze pro t-skory? nevíš prosím?

gecco

Hrubé skory se nenormují (nesrovnávají s normou), porovnávají se až vážené (standardní)…

anonym

Děkuju Ti moc! Takže pokud mi vyjdou hrubé skory, tak s tím už nic nedělat? Pouze prezentovat?

gecco

Ale to já netuším, co děláš, jaké máš zadání…
😉
Běžně se hrubé skory převádí na nějaké normovatelné (T, Z, Percentily, Steny…) a ty se pak vyhodnocují.

anonym

Mám zadání do školy, ale nechal jsem z dotazníku pouze hrubé skory. myslíš, žer to je chyba? nebo prostě lze nechat hrubé skory a ty prezentovat?

gecco

Ještě jednou – netuším, jaké máš zadání…