Gami.Pet

Rozumí tu někdo ne Android telefonům? Pomůžete prosím?

Nejde mi do mobilu: samsung s5610 nainstalovat žádná hra ve formátu jar, soubor nepřesahuje 500kb, vždy to napíše: neplatný soubor jar, nevím proč proto vás prosím jestli máte nějaký nápad sem s ním, Jen problém nemám kabel do pc takže jedině jestli chcete něco přes pc tak bych to musela z pc dat do sony a z něj (tak posílám i ty hry) do samsungu, nápad co pomůže samozřejmě palce :)

Díky moc za pomoc :)

Jenomže těch her sem tam dala tak 10 a že by žádná nevyhovovala?? Divné ne?

Nejlepší odpověď
štamgast

Ten soubor může být:

  • poškozený
  • ve špatném formátu
  • nekompatibilní s tvým telefonem
  • ve špatném rozlišení (musíš stahovat hry podle rozlišení displeje tvého mobilu)

A to přesouvání her nemusíš dělat tak složitě, stačí se naučit používat Bluetooth.

Další odpovědi
Frogman

Samsung sice nemám, ale přijde mi divné, že by to nešlo…
Zkus to podle tohoto návodu: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=m78PCAfEj­lM&feature=re­lated a dej do diskuze vědět, jestli to jde. :)

Nechápavé

Zkus ho vyhodit z okna :)

Gami.Pet

Frogman, děkuji ale ten soubor html mi nejde v mobilu otevřít :P

cochee

požádej kamaráda nebo kamarádku, který/-á to umí, aby ti napsal/-a kratinký soubor html, který nic neobsahuje – ale má správnou strukturu, takže ho prohlížeč bez protestů otevře. Soubor si ulož a vždycky ho jen přeulož na správné místo, tj. k těm souborům .jad a .jar. Slouží jen jako „šidítko,“ aby se prohlížeč otevřel na správné místní cestě.