Killer

Rozumí tady někdo letadlům?? Přistavaní

Chtěl bych se zeptat, jaktože když letadlo přistává přední kolo podvozku se ani nepohne je rovně a letadlo jede po ranveji , a když přibrzdi zpětným tahem motorů tak sjíždějí z ranveje a zatočí předním kolem . Jak je to možné ??

Nejlepší odpověď
honza19hk

jestli přibrzdí jeden motor více než ten druhý(dvomotorová letadal) tak se to stát může. Pokud je to 4motorové tak by musely brdit rozdílně 2 motory (na každém křídle jsou 2 motory) A pokud jedna strana letadla přibrzdí více než ta druhá,letadlo zatočí.

Další odpovědi
Alesh

Aretace

Zdroj: http://cs.wik­tionary.org/wi­ki/aretace