Avatar uživatele
arygnoc

Roztomilý E. T. má dnes 30 rokov.

Máte doma ešte kazetu s týmto filmom, prípadne CD?
Pozeráte sa naň občas?

Zdá sa mi to oddychovejšie pozeranie, ako dnešné upírske ságy.
Škoda len, že E. T. sa nedostal do seriálu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, anonym, anonym před 4308 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Film jsem nikdy neviděla, ale četla knihu E.T. Mimozemšťan – William Kotzwinkle, která byla napsaná podle filmového scénáře. Je určená spíše pro starší děti a dospělé.
Doplňuji:
Knihu jsem si zapůjčila v knihovně a až doma zjistila, že je napsaná ve slovenštině – ještě, že ne v angličtině. Slovenštině rozumím, jenom občas nerozumím nějakému slovíčku. Ale knihu jsem přečetla v pohodě.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Kazetu sice s tímto filmem nemám, ale pamatuji si ho dobře.
Myslíš si, že se E.T. skutečně vrátil domů? Mám takový divný pocit, že tu zůstal a teď nám pod jiným jménem řádí na odpovědích. Jen nemůžu přijít na to, kolik tu má identit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Jo jo, E.T., pamatuju, pamatuju.:-) Krásné jemně oddychové sci-fi, dochovaný film bohužel nemám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Je to hezky a dojemny film, a dneska jsem v radiu slyšel že jsou dokonce 2 verzeyale liši se to od sebe jen malými detailami.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

Vlk z lesa:

doručujem i film.
Mne osobne sa páči (niežeby som bez neho nemohol žiť), i keď je to v podstate (podľa mňa) limonáda (rodinný film s, akože inak, happy endom).

před 4308 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Momentálně čtu knihu Vyhoďme ho z kola ven – Ken Kesey, ale film Přelet nad kukaččím hnízdem jsem také neviděla. Moc se na televizi nedívám a i když dávají hezký film často se na něho podívám až po delší době.

před 4308 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Až budou někdy dávat E.T. Mimozemšťan v televizi, tak se na něho podívám. Jsem přečetla více knižních předloh, než jsem viděla filmů.

před 4308 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek