zjentek

Rozteče se huspenina, když ji posolím?

Sulc a sůl.

Odpovědi
Dochy

Ne dřív než ji sníš.Pokud ji tedy přisolíš na talíři. Jinak si nejsem jist, myslím, že ne.

aliendrone

Podle toho jaká. Některá se rozpustí jen tím, že ji necháš déle na talíři při pokojové teplotě. Pokud je to kvalitní huspenina, která se nerozteče sama, tak sůl tomu nevadí, myslím. Běžně si huspeninu přisolím, připepřím a zaoctím a žádné roztékání jsem nepozoroval. Fakt je, že jsem trochu rychlejší jedlík, takže třeba sůl neměla čas se řádně projevit. ;) :D

dubraro

Ne, nebo aspoň ne hned. Ostatně huspenina již obsahuje sůl.