Mika47

Roztahovak

Chci si dat do ucha roztahovak. Mate nekdo zkusenosti? Na kolik me to tak prijde? A boli to? A jak se to do toho ucha dava? Kdyz uz mam v uchu dirku na normalni nausnici tak se to da do ni..? Nebo mi udelaj jinou? Prosim poradte.. Diky

Nejlepší odpověď
bolak

jako retraktor? a nebude to nepříjemný, mít to v uchu?

Další odpovědi
jáára

použij kulatou naušnici a navlíkni na ni matku M12. za čas se dírka zvětší a pude roztahovák

petabuk

Ahoj, ne neboli to, jenom to musis roztahovat spravne. Hlavne pomalu a postupne . Kup si maly roztahoval cca 2–3 mm a pak zase o trochu vetsi…tady je navod jak postupovat https://www.pi­ercing-factory.cz/cs/Pi­ercing-blog/pece-o-piercing/jak-roztahovat-dirku-v-uchu-1dil