leonessa

Rozřešení banální hádky

Bohužel se musím zeptat, kvůli rozřešení takové hádky, která nemá řešení, pokud na to nenajdu odpověď, která by byla objektivní. Každý máme v domácnosti lednici, která má určitý počet „programů“, ta moje má 10. Chtěla bych se zeptat, kolik stupňů máte vy v lednici a na jakém to máte programu? Děkuji za rozřešení problému:)

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Naše je kombinovaná Zanussi s jedním kompresorem (teplota se nastavuje společně pro chladničku i mrazák).

Je tam stupnice s plynulým posuvem a čísly 1–5. Pokud jdeme pod 1 tak je cvaknutí a lednice se vypne.

Máme to asi na 1,3. Chladnička chladí až moc, takže máslo nejde málem ani uříznout. Mražák moc na tento stupeň nechladí (tipuju tak –5°C).

Příště už jen dvoukompresorovou.

Další odpovědi
panenka

Já mám doma lednici ARDO kombinovanou s mražákem mám v ní kolečko od 1–5 mám jí na 2