zjentek

Rozpoznáte jistě, kdo koho tahá za fusekli?

už se vám stalo, že v momentech, kdy jste si jisti, že si z někoho utahujete (většinou ve chvílích, kdy máte po ruce stejně naladěnýho vola, jako jste naladěný vy), se ukáže, že středem výsměchu jste vy sami?

Odpovědi
badisko

Za pravou nebo levou ? …hele nema tato otazka neco spolecneho s tou tvou predchozi ?…sory ale kdyz jsi tak krasne nahral musel jsem to obratit …
Ale z5 k otazce ano stalo a ne jednou …nicmene nikdo neni takovej vul jako ja …takze se to da vetsinou na posledni chvili jeste otocit …
Doplňuji:
Sorry