zjentek

Rozpoznaj kočky kozlík lékařský od šanty?

teda já už tu šantu kočičí preventivně ze záhonu vyryl, pánč kolem ní v okruhu 1,5m byl hroznej bordel, totálně zdevastované byliny, ale zůstal tam ještě valerián ..myslíte, že kočky se v kozlíku nebudou chovat úplně stejně, jako tomu bylo v tý šantě?
Ty sousedovic kočky jsem totiž kdysi kvůli tý zničený verandy nepostřílel a tak mi za odměnu přišly do šanty, kterou si jinak žvýkám na uklidnění a reagujou tam na ni asi tak-
http://www.po­intsnap.de/fi­les/critters_sma­ll.jpg
..choděj už ve skupině po sedmi členech, tak myslíte, že ten kozlík tam třeba může zůstat?
Gecco máš recht, řešením nakonec bude nabít a zabít.

Nejlepší odpověď
gecco

Rozeznají – ale obávám se, že záhon zdevastují úplně stejně…
😉
Kozlík taky ´milujou´…
___
Ale z kokočičího kožucha je dobrej ledviňák – nebylo by tohle řešením?
😉