Roznáší se v některých zemích ještě pizza i na kolech, nebo se to bez auta vyplatí pouze soukromému výrobci pizz?

Víte i kde?

Nejlepší odpověď
nyjono

Na kole pizza velmi rychle vychladne, tak o tomto způsobu rozvozu dost pochybuju.
A soukromému pizzařovi, to myslíš jak?

Další odpovědi
gecco

1. jednomu člověku (pekař-rozvažeč) se nevyplatí rozvážet pizzu ani autem, ani na kole, ani pěšky, ani letadlem;

  1. než rozveze, vychladne pec
  2. než roztopí pec, vychladne zákazník…

😉
2. rozvoz jídla (i pizzy) jsem potkal leckde – SK, A, D, I, GB, B…; považuju to za běžné

dubraro

Záleží na podmínkách. Když bude pizzerie uprostřed sídliště, a to sídliště na rovině, může fungovat i rozvoz na kole. Vychladnutí lze bránit tepelně izolovaným kufrem, stejně jako mají rozvažeči pizzy na skůtrech.

nyjono

Dubraro, než objede na kole sídliště, předá pizzu, převezme platbu, 3.kousek bude studený. I v tepelně izolovaném obalu.

anonym

nyjono: Soukromému bylo myšleno jako, že by vyráběl sám za sebe bez nějaké skupiny dalších lidí. Nevěděl jsem jak to nazvat. :)

nyjono

No, logicky jeden člověk nemůže současně dělat pizzu a rozvážet.