Kiti

Rozmohla se kolem vás epidemie těhotenství?

Poslední dobou jsou kolem mě jenom těhotné ženy, ženy snažící se otěhotnět nebo mající nové mimino.
Neříkejte mi, že věk prvorodiček stoupá, když většině z nich je 23–26 let…

Já pátrat nemusím :D taky jsem žena a mimino nemám, ani po něm netoužím…

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Neříkej dvakrát nebo se někdo najde a budeš taky :))

Další odpovědi
gecco

Ne – dokonce ani já nejsem těhotný či snažící se otěhotnět…
😉

ten který je

To musíte zapátrat v paměti když jsou kolem vás samé těhotné ženy.:-p

anonym

Jen blbni,někdo si tě tu najde a seš v tom hned!!!
Jsou tu tací,jen teda doplním,že můj kámoš 44má vnučku a ted bude tatínkem,to mi neleze na mozeq jak si ti caparti budou říkat.

anonym

Jo, čekám dvojčata.

anonym

Já zase narážím na samé chlapy s parohama.
Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Es­tr%C3%A1ln%C3%AD_cy­klus

lexx

vedem zásilkový e-shop s dětským zbožím a maminy nakupujou jak o život…namnoze naprosté zbytečnosti – pitomosti co za týden vyhodní ale…busines is business

Pepa25

Zase se projevím jako technokrat, ale objektivně (podle statistiky) počet dětí nyní zdaleka nedosahuje baby boomu z let 2008–9 …

lota

Ano, epidemii pozoruji, spíš teda u starších ročníků, kde se pohybuji…

Neguš

Jen kdyby byla ta „epidemie“ větší!! Nebo Češi vymřou dřív než si to připouštíme.

anonym

Budou si říkat jmény, tak, jak já říkám svojí o den starší tetě

anonym

Možná,že vám to jen „leze na mozek“,protože vám tikají biologické hodiny?

Kiti

to ani ne :D na mozek mi leze to, jak se s tim všichni vytahujou a mluvěj jenom o tom a já si s nima nemám co říct

anonym

tak si najdi jiné kámošky, to je jednoduchý, protože tyhle za nic nemůžou, těší se a mluví o tom, což je úplně normální

Kiti

Však já to nikomu nevyčítám, s kým si nemám co říct, s tím se nebavím, když mě obtěžuje 20 fotek denně na fb, tak je zablokuju.
Jenom jsem divila kolik těch holek je, tak jsem se zeptala, jestli jen tady nebo i jinde.
Je v tom problém?