nonamedodame

Jaký rozměr by měl mít lístek do tomboly, aby se vešel do očka ze slámky, ale aby v ní neplaval?

Dostal jsem za úkol připravit lístky do tomboly na počítači. Tombola bude probíhat klasicky tak, že se lístky srolují a sepnou klasicky do očka ze slámky.

Jaký rozměr by měl mít takový lístek, aby se do slámky vešel, ale aby v ní neplaval? Přijde vám ideální dělat každý lístek přes celou šířku A4?

Velká tombola bude pomocí šatních lítků. Málá ale bude mít několik tisíc lístků (Až k 10000) a proto se zde tradičně volí možnost rolovat lístky do oček z brček. Zajímá mě jaký rozměr má mít lístek aby šel srolovat do brčka. Jestli na a4 má být na šířku jeden lístek nebo dva vedle sebe?

Odpovědi
setapouch

Klasicky do očka ze slámky? Vůbec nerozumím, co tím chceš říct. Slámka, brčko, má průměr max. cca 5 mm.

Proč vymýšlíte kolo? Kupte normální bločky, dejte je do kulatého akvárka nebo třeba sklenice od okurek a máte klasickou losovačku.

Mravenec

V papírnictví se prodává „šatní lístky“ je tam 100/200 číslic od 0–100/0–200 a každé číslo 3×.

Myslím, že to je ideální možnost tomboly, ne?

nonamedodame

Velká to¨mbola bude pomocí šatních lítků. Málá ale bude mít několik tisíc lístků (Až k 10000) a proto se zde tradičně volí možnost rolovat lístky do očez z brček. Zajímá mě jaký rozměr má mít lístek aby šel srolovat do brčka. Jestli na a4 má být na šířku jeden lístek nebo dva vedle sebe?