Miroslavst

Rozlišení zimních a letních pneumatik

u letadel. Mají letadla na podvozku letní a zimní obutí (např. od listopadu do dubna)?

Nejlepší odpověď
Terryle

čeče, zajímavá otázka, ale myslím, že ne. Za prvý jim dráhu pečlivě uklízej a za druhý je brždění řízený automatikou – když málo brzdí podvozek krz klouzání dráhy, víc zabíraj aerodynamický brzdy na křídlech nebo zpětnej tah, kterejm to neklouže…
Saakra, škoda, že tady na Odpověděch nemáme žádnýho pilota… :o)

Redschery

urcite ne maj celorocky …coz u nas jsou jakoby letni